Aktual mövzular: Dollar alış-satışı , Hava haqqında, Məzənnə, Neftin qiyməti

AVRO-2016-nın oyunlarının TAM TƏQVİMİ

AVRO-2016-nın oyunlarının TAM TƏQVİMİ

Date: 13 December 2015 00:05

AVRO-2016-nın final mərhələsinin tam təqvimi müəyyənləşib.
Milli.Az "Report"a istinadən bildirir ki, bu, yarışın püşkatması yekunlaşdıqdan sonra məlum olub.
Oyunlar Fransanın 9 şəhərinin 10 stadionunda baş tutacaq. Həm iyunun 10-dakı açılış, həm də iyulun 10-dakı final görüşü Parisdəki "Stad de Frans"da keçiriləcək. Hər iki qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 23:00-da başlanacaq.
A qrupu: Fransa, Rumıniya, Albaniya, İsveçrə
B qrupu: İngiltərə, Rusiya, Uels, Slovakiya
C qrupu: Almaniya, Ukrayna, Polşa, Şimali İrlandiya
D qrupu: İspaniya, Çexiya, Türkiyə, Xorvatiya
E qrupu: Belçika, İtaliya, İrlandiya, İsveç
F qrupu: Portuqaliya, Avstriya, Macarıstan, İslandiya
10 iyun
23:00. Fransa - Rumıniya (Paris, Stad de Frans)
11 iyun
17:00. Albaniya - İsveçrə (Lans)
20:00. Uels - Slovakiya (Bordo)
23:00. İngiltərə (Rusiya (Marsel)
12 iyun
17:00. Türkiyə - Xorvatiya (Paris, Park de Prens)
20:00. Polşa - Şimali İrlandiya (Nitsa)
23:00. Almaniya - Ukrayna (Lill)
13 iyun
17:00. İspaniya - Çexiya (Tuluza)
20:00. İrlandiya - İsveç (Stad de Frans)
23:00. Belçika - İtaliya (Lion)
14 iyun
20:00. Avstriya - Macarıstan (Bordo)
23:00. Portuqaliya - İslandiya (Sent-Etyen)
15 iyun
17:00. Rusiya - Slovakiya (Lill)
20:00. Rumıniya - İsveçrə (Paris, Park de Prens)
23:00. Fransa - Albaniya (Marsel)
16 iyun
17:00. İngiltərə - Uels (Lans)
20:00. Ukrayna - Şimali İrlandiya (Lion)
23:00. Almaniya - Polşa (Paris, Stad de Frans)
17 iyun
17:00. İtaliya - İsveç (Tuluza)
20:00. Çexiya - Xorvatiya (Sent-Etyen)
23:00. İspaniya - Türkiyə (Nitsa)
18 iyun
17:00. Belçika - İrlandiya (Bordo)
20:00. İslandiya - Macarıstan (Marsel)
23:00. Portuqaliya - Avstriya (Paris, Park de Prens)
19 iyun
23:00. İsveçrə - Fransa (Lill)
23:00. Rumıniya - Albaniya (Lion)
20 iyun
23:00. Slovakiya - İngiltərə (Sent-Etyen)
23:00. Rusiya - Uels (Tuluza)
21 iyun
20:00. Şimali İrlandiya - Almaniya (Paris, Park de Prens)
20:00. Ukrayna - Polşa (Marsel)
23:00. Xorvatiya - İspaniya (Bordo)
23:00. Çexiya - Türkiyə (Lans)
22 iyun
20:00. Macarıstan - Portuqaliya (Lion)
20:00. İslandiya - Avstriya (Paris, Stad de Frans)
23:00. İsveç - Belçika (Nitsa)
23:00. İtaliya - İrlandiya (Lill)
1/8 final
25 iyun
17:00. 1. A qrupunun 2-cisi - C qrupunun 2-cisi (Sent-Etyen)
20:00. 2. B qrupunun qalibi - A (C və ya D) qrupunun 3-cüsü (Paris)
23:00. 3. D qrupunun qalibi - B (E və ya F) qrupunun 3-cüsü (Lans)
26 iyun
17:00. 4. A qrupunun qalibi - C (D və ya E) qrupunun 3-cüsü (Lion)
20:00. 5. C qrupunun qalibi - A (B və ya F) qrupunun 3-cüsü (Lill)
23:00. 6. F qrupunun qalibi - E qrupunun 2-cisi (Tuluza)
27 iyun
20:00. 7. E qrupunun qalibi - D qrupunun 2-cisi (Paris, Stad de Frans)
23:00. 8. B qrupunun 2-cisi - F qrupunun 2-cisi (Nitsa)
1/4 final
30 iyun
23:00. 9. 1 cütünün qalibi - 3 cütünün qalibi (Marsel)
1 iyul
23:00. 10. 2 cütünün qalibi - 6 cütünün qalibi (Lill)
2 iyul
23:00. 11. 5 cütünün qalibi - 7 cütünün qalibi (Bordo)
3 iyul
23:00. 12. 4 cütünün qalibi - 8 cütünün qalibi (Paris, Stad de Frans)
Yarımfinal
6 iyul
23:00. 13. 9 cütünün qalibi - 10 cütünün qalibi (Lion)
7 iyul
23:00. 14. 11 cütünün qalibi - 12 cütünün qalibi (Marsel)
Final
10 iyul
23:00. 15. 13 cütünün qalibi - 14 cütünün qalibi (Paris, Stad de Frans)
Milli.Az


Tags:  AVRO-2016-nın oyunlarının TAM TƏQVİMİ

RƏYLƏR


Top news