Bu axşam Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.
Publika.az xəbər verir ki, Avropanın əksər ölkələrində saatların əqrəbi 1 saat geriyə çəkildiyindən, matçlar Bakı vaxtı ilə bir saat gec başlanacaq.
Bu turun daha bir özəlliyi isə odur ki, bir sıra komandalar 1/16 finala vəsiqəni rəsmiləşdirmək şanslarına malikdir.
Bəzi komandalar isə artıq bu tur qrupdan çıxmaq şanslarını itirə bilərlər ki, onlar arasında "Qəbələ"nin də olması mümkündür. Bunun baş verməməsi üçün Roman Qriqorçukun baş məşqçi olduğu komanda Fransa "Sent-Etyen"i ilə Bakıdakı görüşdə uduzmamalıdır.
Avropa Liqası. Qrup mərhələsi, 4-cü tur
3 noyabr
A qrupu
22:00 Fənərbağça (Türkiyə) - Mançester Yunayted (İngiltərə)
22:00 Zarya (Ukrayna) - Feyenoord (Hollandiya)
Feyenoord - 6. Mançester Yunayted - 6. Fənərbağça - 4. Zarya - 1.
B qrupu
20:00 Astana (Qazaxıstan) - Olimpiakos (Yunanıstan)
22:00 Yanq Boyz (İsveçrə) - APOEL (Kipr)
APOEL - 6. Olimpiakos - 6. Yanq Boyz - 4. Astana- 1.
C qrupu
22:00 QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN) - Sent-Etyen (Fransa)
22:00 Anderlext (Belçika) - Maynts (Almaniya)
Maynts - 5. Sent-Etyen - 5. Anderlext - 5. QƏBƏLƏ - 0.
D qrupu
22:00 Makkabi T-Ə (İsrail) - Alkmaar (Hollandiya)
22:00 Zenit (Rusiya) - Dundalk (İrlandiya)
Zenit - 9. Dundalk - 4. Makkabi T-Ə - 3. Alkmaar - 1.
E qrupu
22:00 Austriya (Avstriya) - Roma (İtaliya)
22:00 Astra (Rumıniya) - Viktoriya (Çexiya)
Roma - 5. Austriya - 5. Astra - 3. Viktoriya - 2.
F qrupu
22:00 Atletik (İspaniya) - Genk (Belçika)
22:00 Sassuolo (İtaliya) - Rapid (Avstriya)
Genk - 6. Rapid - 4. Sassuolo - 4. Atletik - 3.
G qrupu
00:05 Panatinaikos (Yunanıstan) - Standard (Belçika)
00:05 Ayaks (Hollandiya) - Selta (İspaniya)
Ayaks - 7. Selta - 5. Standard - 2. Panatinaikos - 1.
H qrupu
00:05 Gent (Belçika) - Şaxtyor (Ukrayna)
00:05 Braqa (Portuqaliya) - Konyaspor (Türkiyə)
Şaxtyor - 9. Gent - 4. Braqa - 2. Konyaspor - 1.
İ qrupu
00:05 Şalke (Almaniya) - Krasnodar (Rusiya)
00:05 Nitsa (Fransa) - Zalsburq (Avstriya)
Şalke - 9. Krasnodar - 6. Nitsa - 3. Zalsburq - 0.
J qrupu
00:05 PAOK (Yunanıstan) - QARABAĞ (AZƏRBAYCAN)
00:05 Fiorentina (İtaliya) - Slovan (Çexiya)
Fiorentina - 7. PAOK - 4. QARABAĞ - 4. Slovan - 1.
K qrupu
00:05 Sautqempton (İngiltərə) - İnter (İtaliya)
00:05 Sparta (Çexiya) – Hapoel B-Ş (İsrail)
Sparta - 6. Hapoel B-Ş - 4. Sautqempton - 4. İnter - 3.
L qrupu
00:05 Sürix (İsveçrə) - Styaua (Rumıniya)
00:05 Vilyarreal (İspaniya) - Osmanlıspor (Türkiyə)
Vilyarreal - 5. Sürix - 4. Osmanlıspor - 4. Styaua - 2.
Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.