Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçirilib - NƏTİCƏLƏR / VİDEOLAR

UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçirilib.

Metbuat.az həmin matçların siyahısını təqdim edir:

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, III tur

A qrupu

20:55. AEK (Larnaka, Kipr) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - 1:1

20:55. "Sürix" (İsveçrə) - "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya) - 3:2

B qrupu

20:55. "Leyptsiq" (Almaniya) - "Seltik" (Şotlandiya) - 2:0

20:55. "Zaltsburq" (Avstriya) - "Rusenborq" (Norveç) - 3:0

C qrupu

20:55. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - 0:1

20:55. "Zenit" (Rusiya) - "Bordo" (Fransa) - 2:1

D qrupu

20:55. "Anderlext" (Belçika) - "Fənərbağça" (Türkiyə) - 2:2


20:55. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - 1:2

E qrupu

20:55. "Qarabağ" (Azərbaycan) - "Vorskla" (Poltava, Ukrayna) - 0:1


20:55. "Sportinq" (Lissabon, Portuqaliya) - "Arsenal" (İngiltərə) - 0:1

F qrupu

20:55. "Milan" (İtaliya) - "Betis" (İspaniya) - 1:2

20:55. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Olimpiakos" (Yunanıstan) - 0:2

G qrupu

23:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Spartak" (Moskva, Rusiya) - 0:0

23:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Rapid" (Vyana, Avstriya) - 5:0

H qrupu

23:00. "Ayntraxt" (Almaniya) - "Apollon" (Kipr) - 2:0

23:00. "Marsel" (Fransa) - "Latsio" (İtaliya) - 1:3

I qrupu

23:00. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Genk" (Belçika) - 2:4

23:00. "Sarpsporq" (Norveç) - "Malmö" (İsveç) - 1:1

J qrupu

23:00. "Sevilya" (İspaniya) - "Akhisarspor" (Türkiyə) - 6:0


23:00. "Standard" (Lyej, Belçika) - "Krasnodar" (Rusiya) - 2:1

K qrupu

23:00. "Yablonets" (Çexiya) - "Astana" (Qazaxıstan) - 1:1

23:00. "Renn" (Fransa) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - 1:2

L qrupu

23:00. Çelsi" (İngiltərə) - BATE (Belarus) - 3:1


23:00. PAOK (Yunanıstan) - "Videoton" (Macarıstan) - 0:2

Ulduz falı - 26 OKTYABR - Oxumaq üçün tıkla


Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
loading...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR