Avropa Liqasında püşkatma: "Neftçi" "Trabzonspor"la qarşılaşa bilər

Avropa Liqasında püşkatma: "Neftçi" "Trabzonspor"la qarşılaşa bilər
09:42 22 İyul 2019
68 Digər
Ölkə mətbuatı
A- A+

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.
"Report"un məlumatına görə, əvvəlcə Çempionlar Yolu, daha sonra Əsas Yolun püşkü atılacaq. "Qarabağ" Çempionlar Yolunda "Dandolk" (İrlandiya) səddini keçə bilməsə, "Neftçi" isə Əsas Yolda Rusiyanın "Arsenal" (Tula) komandasını üstələsə, səpələnmişlər səbətinə düşəcək.
Potelsial rəqiblər isə bunlardır:
Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi
Çempionlar Yolu
Səpələnmişlər
"Seltik" (Şotlandiya) / "Nımme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi
BATE (Borisov, Belarus) / "Rusenborq" (Norveç)
"Dandolk" (İrlandiya) / "Qarabağ" (Azərbaycan)
"Maribor" (Sloveniya) / AIK (İsveç)
"Ferentsvaroş" (Macarıstan) / "Valletta" (Malta)
Səpələnməmişlər
"Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina)*
"Partizani" (Albaniya) / "Şerif" (Tiraspol, Moldova)
"Slovan" (Bratislava, Slovakiya) / "Feronikeli" (Kosovo)
"Santa Koloma" (Andorra) / "Astana" (Qazaxıstan)
"Şkëndiya" (Makedoniya) / "Düdelanj" (Lüksemburq)
Əsas Yol
Səpələnmişlər
"Sparta" (Praqa, Çexiya)
"Espanyol" (İspaniya) / "Styarnan" (İslandiya) cütünün qalibi
"Domjale" (Sloveniya) / "Malmö" (İsveç) cütünün qalibi
AEK (Yunanıstan)
"Buduçnost" (Monteneqro) / "Zarya" (Ukrayna) cütünün qalibi
"Arsenal" (Tula, Rusiya) / "Neftçi" (Azərbaycan) cütünün qalibi
Səpələnməmişlər
"Trabzonspor" (Tükiyə)
"Utrext" (Hollandiya) / "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi
MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) / "Osiyek" (Xorvatiya) cütünün qalibi
"Lütsern" (İsveçrə) / "Klaksvik" (Farer adaları) cütünün qalibi
"Bney Yehuda" (Təl-Əviv, İsrail)
"Honved" (Macarıstan) / "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) cütünün qalibi
Səpələnməmişlər
"Austriya" (Vyana, Avstriya)
"Norrçöpinq" (İsveç) / "Liepaya" (Litva)
"Qəbələ" (Azərbaycan) / "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan)
"Şaxtyor" (Soliqorsk, Belarus) / "Esbyerq" (Danimarka)
"Antverpen" (Belçika)
Səpələnmişlər
"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) / "Kayrat" (Almatı, Qazaxıstan) cütünün qalibi
"Feyenoord" (Hollandiya)
"Şemrok Rovers" (İrlandiya) / "Apollon" (Limassol, Kipr) cütünün qalibi
"Torino" (İtaliya) / "Debretsen" (Macarıstan) cütünün qalibi
"Viktoriya" (Plzen, Çexiya) / "Olimpiakos" (Yunanıstan).
Qeyd edək ki, Çempionlar Yolunda püşkatma saat 14:25-də, Əsas Yolda isə 16:00-da başlanacaq. 


Xəbərin orijinal ünvanı: https://report.az/futbol/avropa-liqasi-neftci-trabzonspor-la-qarsilasa-biler

Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
Загрузка...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR