Azərbaycan Dövlət Gənc Tamaşaçılar Teatrı - AFİŞA

Metbuat.az Azərbaycan Dövlət Gənc Tamaşaçılar Teatrının noyabr ayına olan repertuarını təqdim edir:

2 noyabr, şənbə

E.Uspenski “Çeburaşka”

L.Nuren “Mən gəldim qızlar... (Müharibə)”

12:00; 14:00

19:00

3 noyabr, bazar

C.Rodari “Çipollino”

Ə.Əmirli “Hasarın o üzü”

14:00

19:00

4 noyabr,

bazar ertəsi

Xalq artisti Cəfər Namiq Kamalın iştirakı ilə şou-proqram

19:00

5 noyabr, çərşənbə axşamı

“Rebus” Teatrı (kiçik səhnə)

19:00

6 noyabr, çərşənbə

Gənc Tamaşaçılar Teatrı ilə Xəzər TV-nin birgə layihəsi

19:00

8 noyabr, cümə

N.Qoqol “Dəlinin qeydləri” (kiçik səhnə)

19:00

9 noyabr, şənbə

P.Pançev “Dörd əkizin nağılı”

V.Şuqrayeva, Ə.Əmirli “Qohumlar”

14:00

19:00

10 noyabr, bazar

Azərbaycan xalq nağılı “Məlikməmməd”

C.Cabbarlı “Aydın”

14:00

19:00

11 noyabr, bazar ertəsi

Paraolimpiya Komitəsinin tədbirinin məşqi

“doM” Teatrı (kiçik səhnə)

10:00

19:00

12 noyabr, çərşənbə axşamı

Paraolimpiya Komitəsinin tədbirinin məşqi

10:00

13 noyabr,

çərşənbə

Beynəlxalq Paraolimpiya Komitəsinin 30 illiyinə həsr edilmiş, Heydər Əliyev Fondu və Milli Paraolimpiya Komitəsinin Beynəlxalq Qala təqdimatı

15:00

14 noyabr,

cümə axşamı

Gənc Tamaşaçılar Teatrı ilə Xəzər TV-nin birgə layihəsi

19:00

15 noyabr, cümə

P.Nurəliyeva “Mən öləndə, ağlama” (kiçik səhnə)

19:00

16 noyabr,

şənbə

Y.Entin , V.Livanov “Bremen musiqiçiləri”

Y.Entin , V.Livanov “Bremen musiqiçiləri” (rus dilində)

10:00;12:00

14:00;16:00

17 noyabr, bazar

A.Puşkin “Qızıl Balıq”

10:00;12:00;14:00;16:00

18 noyabr,

bazar ertəsi

P.Culliford “Şirinlər”

10:00;12:00;14:00;16:00

19 noyabr,

çərşənbə axşamı

E.Uspenski “Çeburaşka” (rus dilində)

10:00;12:00;14:00;16:00

20 noyabr,

çərşənbə

“1001 gecə” nağıllarının motivləri əsasında “Sindibad”

Gənc Tamaşaçılar Teatrı ilə Xəzər TV-nin birgə layihəsi

10:00;12:00;14:00;16:00

19:00

22 noyabr,

cümə

U.Lyus “İstədiyim kimi yaşamışam” ( kiçik səhnə)

19:00

23 noyabr,

şənbə

A.Lindqren “Uzuncorab Pippi”

Ə.Haqverdiyev "Xortdanın cəhənnəm məktubları”

14:00

19:00

24 noyabr,

bazar

H.X.Andersen “Çirkin ördək balası”

İ.Zəyniyev “Varislər”

14:00

19:00

25 noyabr,

bazar ertəsi

C.Cabbarlı həftəsi çərçivəsində

Gəncə Dövlət Dram Teatrının tamaşası

“Dönüş”

19:00

27 noyabr,

çərşənbə

Gənc Tamaşaçılar Teatrı ilə Xəzər TV-nin birgə layihəsi

19:00

28 noyabr,

cümə axşamı

T.Vəliyeva “Cəza” (kiçik səhnə)

19:00

29 noyabr

cümə

C.Cabbarlı həftəsi çərçivəsində

“Oqtay Eloğlu”

19:00

30 noyabr

şənbə

P.Nurəliyeva “Dəcəl keçi”

V.Siqarev “Ağ ölüm”

14:00

19:00


Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
Загрузка...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR