Türkiyənin 3 klubu səfərdə oynayacaq

Türkiyənin 3 klubu səfərdə oynayacaq
07:37 7 Noyabr 2019
100 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

Bu gün Avropa Liqasında IV tura yekun vurulacaq.

Milli.Az APA-ya istinadən xəbər verir ki, bir gün öncə keçirilən "Vitoriya" - "Arsenal" matçı ilə start götürən turun 23 matçı oynanılacaq.

Azərbaycan çempionu "Qarabağ" səfərdə Kipr APOEL-i ilə üz-üzə gələcək. A qrupunun digər qarşılaşmasında "Sevilya" "Düdelanj"ın qonağı olacaq.

Qonşu Türkiyənin üç komandası da II dövrədə ilk matçına çıxacaq. "Beşiktaş" rəqib meydanında "Braqa" ilə üz-üzə gələcək.

"Başakşəhər" səfərdə "Volfsberq"in qonağı olacaq. "Trabzonspor" isə "Krasnodar"la görüşəcək.

Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
IV tur, 7 noyabr

A qrupu
21:55. APOEL (Kipr) - "Qarabağ" (Azərbaycan)
21:55. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Sevilya" (İspaniya)

1

Sevilya

3

3

0

0

7-0

9

2

Qarabağ

3

1

1

1

6-6

4

3

Düdelanj

3

1

0

2

5-10

3

4

APOEL

3

0

1

2

5-7

1

B qrupu
21:55. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Dinamo" (K, Ukrayna)
21:55. "Luqano" (İsveçrə) - "Malmö" (İsveç)

1

Dinamo

3

1

2

0

3-2

5

2

Kopenhagen

3

1

2

0

2-1

5

3

Malmö

3

1

1

1

2-2

4

4

Luqano

3

0

1

2

2-4

1

C qrupu
21:55. "Bazel" (İsveçrə) - "Xetafe" (İspaniya)
21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

1

Bazel

3

2

1

0

8-2

7

2

Xetafe

3

2

0

1

3-2

6

3

Krasnodar

3

1

0

2

3-7

3

4

Trabzonspor

3

0

1

2

2-5

1

D qrupu
21:55. LASK (Avstriya) - PSV (Hollandiya)
21:55. "Rusenborq" (Norveç) - "Sportinq" (Portuqaliya)

1

PSV

3

2

1

0

7-3

7

2

Sportinq

3

2

0

1

5-4

6

3

LASK

3

1

1

1

2-2

4

4

Rusenborq

3

0

0

3

1-6

0

E qrupu
21:55. ÇFR (Rumıniya) - "Renn" (Fransa
21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Seltik" (Şotlandiya)

1

Seltik

3

2

1

0

5-2

7

2

ÇFR

3

2

0

1

3-3

6

3

Latsio

3

1

0

2

4-5

3

4

Renn

3

0

1

2

2-4

1

F qrupu
21:55. "Standard" (Belçika) - "Ayntraxt" (Almaniya)

1

Arsenal

4

4

0

0

11-3

10

2

Ayntraxt

3

2

0

1

3-4

6

3

Standard

3

1

0

2

3-6

3

4

Vitoriya

4

0

1

3

3-7

1

G qrupu
00:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Porto" (Portuqaliya)
00:00. "Feyenoord" (Hollandiya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

1

Yanq Boyz

3

2

0

1

5-3

6

2

Reyncers

3

1

1

1

3-3

4

3

Porto

3

1

1

1

3-4

4

4

Feyenoord

3

1

0

2

2-3

3

H qrupu
00:00. "Espanyol" (İspaniya) - "Ludoqorets" (Bolqarıstan)
00:00. "Ferensvaroş" (Macarıstan) - MOİK (Rusiya)

1

Espanyol

3

2

1

0

4-1

7

2

Ludoqorets

3

2

0

1

8-2

6

3

Ferensvaroş

3

1

1

1

2-4

4

4

MOİK

3

0

0

3

1-8

0

İ qrupu
00:00. "Volfsburq" (Almaniya) - "Gent" (Belçika)
00:00. "Aleksandriya" (Ukrayna) - "Sent-Etyenn" (Fransa)

1

Volfsburq

3

1

2

0

6-4

5

2

Gent

3

1

2

0

5-4

5

3

Sent-Etyenn

3

0

2

1

4-5

2

4

Aleksandriya

3

0

2

1

3-5

2

J qrupu
00:00. "Borussiya" (M, Almaniya) - "Roma" (İtaliya)
00:00. "Volfsberq" (Avstriya) - "Başakşəhər" (Türkiyə)

1

Roma

3

1

2

0

6-2

5

2

Başakşəhər

3

1

1

1

2-5

4

3

Volfsberq

3

1

1

1

5-2

4

4

Borussiya

3

0

2

1

2-6

2

K qrupu
00:00. "Vulverhempton" (İngiltərə) - "Slovan" (Slovakiya)
00:00. "Braqa" (Portuqaliya) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

1

Braqa

3

2

1

0

5-3

7

2

Vulverhempton

3

2

0

1

3-2

6

3

Slovan

3

1

1

1

7-6

4

4

Beşiktaş

3

0

0

3

3-7

0

L qrupu
00:00. "Mançester Yunayted" (İngiltərə) - "Partizan" (Serbiya)
21:55. "Astana" (Qazaxıstan) - "Alkmaar" (Hollandiya)

1

Mançester Yunayted

3

2

1

0

2-0

7

2

Alkmaar

3

1

2

0

8-2

5

3

Partizan

3

1

1

1

4-4

4

4

Astana

3

0

0

3

1-9

0

Milli.Az


Xəbərin orijinal ünvanı: https://news.milli.az/sport/800315.html

Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
Загрузка...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR