"Bakı-2015": 10-cu günün TƏQVİMİ

"Bakı-2015": 10-cu günün   TƏQVİMİ
23:12 20 İyun 2015
176 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

"Bakı-2015" I Avropa Oyunlarının 10-cu günündə 13 idman növü üzrə yarışlar keçiriləcək. Fanat.az xəbər verir ki, bu gün 25 dəst medal sahibini tapacaq.

21 iyun 
 
08:45. Atıcılıq
Kişilər arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş
Kişilər arasında dairəvi stend
Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş
Bakı Atıcılıq Mərkəzi
 
09:00. Kamandan oxatma
Qadınlar, 1/16 final, 1/8 final, 1/4 final, 1/2 final, final
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu
 
09:00. Suyatullanma
Qadınlar, 3 m tramplin
Kişilər, platforma
Bakı Su İdmanı Mərkəzi
 
09:00. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
Belçika - Polşa
Bakı Kristal Zalı
 
10:00. Batut gimnastikası
Kişilər
Qadınlar
Kişilər, sinxron hərəkətlər
Qadınlar, sinxrom hərəkətlər
Milli Gimnastika Arenası
 
10:00. Çimərlik voleybolu
Kişilər
Yarımfinal, 3-cü yer uğrunda oyun, final
Çimərlik Arenası
 
10:00. Şosse velosipedi idmanı
Kişilər, şosse yarışı
 
10:05. Aerobika
Qarışıq cütlük
Final
Milli Gimnastika Arenası
 
11:00. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Hollandiya - Bolqaristan
Bakı Kristal Zalı
 
11:10          Aerobika
Qruplar
Final
Milli Gimnastika Arenası
 
12:30. Boks
1/8 final
Qadınlar, 60 kq
Kişilər, 64 kq, 69 kq, 75 kq, 91 kq
Bakı Kristal Zalı
 
13:00. Su polosu
Kişilər, 7-ci yer uğrunda
Almaniya - Macarıstan
Vaterpol Arenası
 
14:30. Bədii gimnastika
Ayrı-ayrı alətlərlə fərdi yarışlar
Qrup hərəkətləri
Milli Gimnastika Arenası
 
14:30. Su polosu
Kişilər, 5-ci yer uğrunda
Rusiya - İtaliya
Vaterpol Arenası
 
14:30. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
İtaliya – Rumıniya
Bakı Kristal Zalı
 
14:35. Akrobatika
Qarışıq cütlük
Temp hərəkətləri
 Final
Milli Gimnastika Arenası
 
16:00. Atletika
Bakı Olimpiya stadionu
 
16:05. Akrobatika
Qadınlar arasında qrup
Balans hərəkətləri
 Final
Milli Gimnastika Arenası
 
16:30. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Xorvatiya - Almaniya
Bakı Kristal Zalı
 
17:30. Akrobatika
Qarışıq cütlük
Balans hərəkətləri
Final
Milli Gimnastika Arenası
 
18:00. Su polosu
Kişilər, 3-cü yer uğrunda
Xorvatiya - Yunanıstan
Vaterpol Arenası
 
18:25. Akrobatika
Qadınlar arasında qrup
Temp hərəkətləri
Final
Milli Gimnastika Arenası
 
19:30. Su polosu
Kişilər, 1-ci yer uğrunda
İspaniya - Serbiya
Vaterpol Arenası
 
20:00. Voleybol
Qadınlar, A qrupu
Türkiyə - Azərbaycan
Bakı Kristal Zalı
 
22:00. Voleybol
Qadınlar, B qrupu
Rusiya – Serbiya
Bakı Kristal Zalı

Fanat.az

Xəbərin orijinal ünvanı: http://fanat.az/xeber-quotbak-2015quot-10-cu-gunun-t41794.html

Şahid olduğunuz hadisələrin video və ya fotosunu çəkərək bizə göndərin:
0552252950 (Whatsapp)
Загрузка...

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR