24 həyəcanlı oyun

24 həyəcanlı oyun
14:03 3 Noyabr 2016
50 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

Bu axşam Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.

Publika.az xəbər verir ki, Avropanın əksər ölkələrində saatların əqrəbi 1 saat geriyə çəkildiyindən, matçlar Bakı vaxtı ilə bir saat gec başlanacaq.

Bu turun daha bir özəlliyi isə odur ki, bir sıra komandalar 1/16 finala vəsiqəni rəsmiləşdirmək şanslarına malikdir.

Bəzi komandalar isə artıq bu tur qrupdan çıxmaq şanslarını itirə bilərlər ki, onlar arasında "Qəbələ"nin də olması mümkündür. Bunun baş verməməsi üçün Roman Qriqorçukun baş məşqçi olduğu komanda Fransa "Sent-Etyen"i ilə Bakıdakı görüşdə uduzmamalıdır.

Avropa Liqası. Qrup mərhələsi, 4-cü tur

3 noyabr

A qrupu

22:00 Fənərbağça (Türkiyə) - Mançester Yunayted (İngiltərə)

22:00 Zarya (Ukrayna) - Feyenoord (Hollandiya)

Feyenoord - 6. Mançester Yunayted - 6. Fənərbağça - 4. Zarya - 1.

B qrupu

20:00 Astana (Qazaxıstan) - Olimpiakos (Yunanıstan)

22:00 Yanq Boyz (İsveçrə) - APOEL (Kipr)

APOEL - 6. Olimpiakos - 6. Yanq Boyz - 4. Astana- 1.

C qrupu

22:00 QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN) - Sent-Etyen (Fransa)

22:00 Anderlext (Belçika) - Maynts (Almaniya)

Maynts - 5. Sent-Etyen - 5. Anderlext - 5. QƏBƏLƏ - 0.

D qrupu

22:00 Makkabi T-Ə (İsrail) - Alkmaar (Hollandiya)

22:00 Zenit (Rusiya) - Dundalk (İrlandiya)

Zenit - 9. Dundalk - 4. Makkabi T-Ə - 3. Alkmaar - 1.

E qrupu

22:00 Austriya (Avstriya) - Roma (İtaliya)

22:00 Astra (Rumıniya) - Viktoriya (Çexiya)

Roma - 5. Austriya - 5. Astra - 3. Viktoriya - 2.

F qrupu

22:00 Atletik (İspaniya) - Genk (Belçika)

22:00 Sassuolo (İtaliya) - Rapid (Avstriya)

Genk - 6. Rapid - 4. Sassuolo - 4. Atletik - 3.

G qrupu

00:05 Panatinaikos (Yunanıstan) - Standard (Belçika)

00:05 Ayaks (Hollandiya) - Selta (İspaniya)

Ayaks - 7. Selta - 5. Standard - 2. Panatinaikos - 1.

H qrupu

00:05 Gent (Belçika) - Şaxtyor (Ukrayna)

00:05 Braqa (Portuqaliya) - Konyaspor (Türkiyə)

Şaxtyor - 9. Gent - 4. Braqa - 2. Konyaspor - 1.

İ qrupu

00:05 Şalke (Almaniya) - Krasnodar (Rusiya)

00:05 Nitsa (Fransa) - Zalsburq (Avstriya)

Şalke - 9. Krasnodar - 6. Nitsa - 3. Zalsburq - 0.

J qrupu

00:05 PAOK (Yunanıstan) - QARABAĞ (AZƏRBAYCAN)

00:05 Fiorentina (İtaliya) - Slovan (Çexiya)

Fiorentina - 7. PAOK - 4. QARABAĞ - 4. Slovan - 1.

K qrupu

00:05 Sautqempton (İngiltərə) - İnter (İtaliya)

00:05 Sparta (Çexiya) – Hapoel B-Ş (İsrail)

Sparta - 6. Hapoel B-Ş - 4. Sautqempton - 4. İnter - 3.

L qrupu

00:05 Sürix (İsveçrə) - Styaua (Rumıniya)

00:05 Vilyarreal (İspaniya) - Osmanlıspor (Türkiyə)

Vilyarreal - 5. Sürix - 4. Osmanlıspor - 4. Styaua - 2.

Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.

RƏYLƏR

BU KATEQORİYADAN DİGƏR XƏBƏRLƏR