Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 5-ci turunun oyunları keçiriləcək.
Publika.az xəbər verir ki, qitənin ikinci dərəcəli klub turnirinin qarşılaşmaları üç müxtəlif vaxtda baş tutacaq.
Avropa Liqası. 5-ci tur
3 noyabr
G qrupu
22:00. “Viktoriya” (Çexiya) - “Styaua” (Rumıniya)
22:00. “Luqano” (İsveçrə) - “Hapoel” (Beyer-Şeva, İsrail)
1. |
Styaua |
4 |
3 |
1 |
0 |
8-3 |
10 |
2. |
Viktoriya |
4 |
2 |
0 |
2 |
9-8 |
6 |
3. |
Hapoel |
4 |
1 |
1 |
2 |
5-7 |
4 |
4. |
Luqano |
4 |
1 |
0 |
3 |
6-10 |
3 |
H qrupu
22:00. “Köln” (Almaniya) – “Arsenal” (İngiltərə)
22:00. BATE (Belarus) - “Srvena Zvezda” (Serbiya)
1. |
Arsenal |
4 |
3 |
1 |
0 |
8-3 |
10 |
2. |
Srvena Zvezda |
4 |
1 |
2 |
1 |
2-2 |
5 |
3. |
BATE |
4 |
1 |
1 |
2 |
6-10 |
4 |
4. |
Köln |
4 |
1 |
0 |
3 |
6-7 |
3 |
İ qrupu
22:00. “Zalsburq” (Avstriya) - “Gimaraynş” (Portuqaliya)
22:00. “Konyaspor” (Türkiyə) - “Marsel” (Fransa)
1. |
Zalsburg |
4 |
2 |
2 |
0 |
4-1 |
8 |
2. |
Marsel |
4 |
2 |
0 |
2 |
3-3 |
6 |
3. |
Gimaraynş |
4 |
1 |
1 |
2 |
4-5 |
4 |
4. |
Konyaspor |
4 |
1 |
1 |
2 |
2-4 |
4 |
J qrupu
22:00. “Atletik” (İspaniya) - “Herta” (Almaniya)
22:00. “Ostersun” (İsveç) - “Zarya” (Ukrayna)
1. |
Ostersun |
4 |
2 |
1 |
1 |
5-3 |
7 |
2. |
Zarya |
4 |
2 |
0 |
2 |
3-5 |
6 |
3. |
Atletik |
4 |
1 |
2 |
1 |
3-3 |
5 |
4. |
Herta |
4 |
1 |
1 |
2 |
3-3 |
4 |
K qrupu
22:00. “Latsio” (İtaliya) - “Vitess” (Hollandiya)
22:00. “Nitsa” (Fransa) - “Zulte Veragem” (Belçika)
1. |
Latsio |
4 |
4 |
0 |
0 |
9-3 |
12 |
2. |
Nitsa |
4 |
2 |
0 |
2 |
9-5 |
6 |
3. |
Zulte Varegem |
4 |
1 |
1 |
2 |
4-8 |
4 |
4. |
Vitess |
4 |
0 |
1 |
3 |
3-9 |
1 |
L qrupu
22:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Real Sosyedad” (İspaniya)
22:00. “Zenit” (Rusiya) - “Vardar” (Makedoniya)
1. |
Zenit |
4 |
3 |
1 |
0 |
12-3 |
10 |
2. |
Real Sosyedad |
4 |
3 |
0 |
1 |
14-3 |
9 |
3. |
Rusenborq |
4 |
1 |
1 |
2 |
5-9 |
4 |
4. |
Vardar |
4 |
0 |
0 |
4 |
1-17 |
0 |
A qrupu
20:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Vilyareal” (İspaniya)
00:05. “Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) – “Slaviya” (Çexiya)
1. |
Vilyareal |
4 |
2 |
2 |
0 |
7-3 |
8 |
2. |
Astana |
4 |
2 |
1 |
1 |
7-4 |
7 |
3. |
Slaviya |
4 |
1 |
2 |
1 |
4-5 |
5 |
4. |
Makkabi |
4 |
0 |
1 |
3 |
0-6 |
1 |
B qrupu
00:05. “Partizan” (Serbiya) - “Yanq Boyz” (İsveçrə)
00:05. “Skenderbeu” (Albaniya) - “Dinamo” (Ukrayna)
1. |
Dinamo K. |
4 |
3 |
1 |
0 |
9-5 |
10 |
2. |
Partizan |
4 |
1 |
2 |
1 |
5-4 |
5 |
3. |
Yanq Boyz |
4 |
0 |
3 |
1 |
4-5 |
3 |
4. |
Skenderbeu |
4 |
0 |
2 |
2 |
2-6 |
2 |
C qrupu
00:05. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - “Başakşəhər” (Türkiyə)
00:05. “Braqa” (Portuqaliya) - “Hoffenhaym” (Almaniya)
1. |
Lüdoqorets |
4 |
2 |
2 |
0 |
5-2 |
8 |
2. |
Braqa |
4 |
2 |
1 |
1 |
5-5 |
7 |
3. |
Hoffenhaym |
4 |
1 |
1 |
2 |
6-6 |
4 |
4. |
Başakşəhər |
4 |
0 |
2 |
2 |
3-6 |
2 |
D qrupu
00:05. AEK (Yunanıstan) - “Riyeka” (Xorvatiya)
00:05. “Milan” (İtaliya) - “Austriya” (Avstriya)
1. |
Milan |
4 |
2 |
2 |
0 |
8-3 |
8 |
2. |
AEK |
4 |
1 |
3 |
0 |
4-3 |
6 |
3. |
Avstriya |
4 |
1 |
1 |
2 |
8-11 |
4 |
4. |
Riyeka |
4 |
1 |
0 |
3 |
7-10 |
3 |
E qrupu
00:05. “Lion” (Fransa) - “Apollon” (Kipr)
00:05. “Everton” (İngiltərə) - “Atalanta” (İtaliya)
1. |
Atalanta |
4 |
2 |
2 |
0 |
8-3 |
8 |
2. |
Lion |
4 |
2 |
2 |
0 |
7-3 |
8 |
3. |
Apollon |
4 |
0 |
3 |
1 |
5-7 |
3 |
4. |
Everton |
4 |
0 |
1 |
3 |
3-10 |
1 |
F qrupu
22:00. “Lokomotiv” (Rusiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)
00:05. “Şerif” (Moldova) - “Zlin” (Çexiya)
1. |
Kopenhagen |
4 |
1 |
3 |
0 |
4-1 |
6 |
2. |
Şerif |
4 |
1 |
3 |
0 |
3-2 |
6 |
3. |
Lokomotiv |
4 |
1 |
2 |
1 |
5-3 |
5 |
4. |
Zlin |
4 |
0 |
2 |
2 |
1-7 |
2 |